Про компанію

KAVATI це сімейний бізнес, історія якого бере свій початок в 1989 році в місті Єреван. На той час в СРСР, в зв'язку зі спадом економіки, в дефіциті було безліч товарів, одним з них було господарське мило. Як товар першої необхідності він користувався великим попитом. Усвідомлюючи цю ситуацію і маючи знання в хімії, засновник компанії зібрав навколо себе кращих фахівців і почав виробництво господарського мила.
Сировина закуповувалася в Україні і доставлялася по залізничних коліях. Справи йшли в гору, продукція користувалася великим попитом і мала високу якість. У період розпаду СРСР розгорається ряд міжнародних конфліктів, Грузинско-Абхазька війна, Карабахський конфлікт, в результаті чого було повністю зупинено залізничний рух. Сировини не вистачало, виробництво було зупинено. Через деякий час засновник компанії з сім'єю переїхав в Україну і почав свій бізнес з нуля.
Згодом ми почали звертати увагу на натуральність і екологічність продуктів на полицях магазинів і прийшли до висновку, що натуральної та нешкідливої продукції мало, а та яка є - недоступна населенню через високу ціну. Після глибокого вивчення стало зрозуміло, що це дуже серйозна проблема яка несе в собі більш глобальний характер, ми були стурбовані зростаючим забрудненням води і грунту, проблема ускладнювалася тим, що наші очисні споруди погано справляються з видаленням синтетичних ПАР. Тому шкідливі ПАР повертаються через водопровід до нас майже в тій же кількості, в якому ми їх виливаємо в стік.
З того часу ми встановили собі за мету виробляти натуральні засоби для дому, які будуть доступні кожній родині.
Після багаторічних досліджень і розробок на світ з'являються продукти KAVATI. Ми виробляємо органічні мила так, як це робили наші пращури понад 100 років тому. Змішуючи виключно натуральні олії рослинного походження з природними мінералами ми отримуємо по істині унікальні рецептури продуктів KAVATI. Уся сировина для виробництва проходить ретельний відбір і відповідає високим екологічним вимогам. Це означає, що користуючись продукцією KAVATI ви не піддаєте себе і своїх близьких впливу шкідливих хімікатів, а також запобігаєте їх потраплянню в навколишнє середовище.
Наша продукція забезпечує унікальний підхід в боротьбі із забрудненнями, на відміну від інших так званих «натуральних і безфосфатних» засобів побутової хімії. Ми гарантуємо натуральний продукт, який ефективно справляється навіть з найважчими забрудненнями. Наша продукція не містить: фосфатів, хлору, оптичних відбілювачів, синтетичних консервантів, ензимів, синтетичних ПАР, сульфатів SLS і SLES.
Наші продукти є нестандартними, ми не фасуємо продукцію в дорогі каністри, щоб заощадити ваші гроші, замість синтетичних ароматизаторів ми використовуємо натуральні ефірні олії, ми не додаємо барвників, колір продуктів є природним кольором олій, які ми використовуємо в своїх рецептурах.
Якісний і натуральний продукт, дбайливе ставлення до здоров'я наших дітей і природи, доступність і економічність - наші пріоритети!
На сьогоднішній день ПП «Побудагрохімервіс» є вітчизняним виробником високоякісних натуральних засобів для дому. Взявши за правило - здійснення своєї діяльності на вищому професійному рівні, ми прагнемо наблизити вироблену нами продукцію до досконалості. Висококваліфіковані фахівці - професіонали своєї справи, величезний досвід в миловарінні і цінність сімейних традицій дають нам можливість виробляти продукцію, яку ми можемо називати нешкідливою і натуральної, як для людини, так і для природи, і з упевненістю використовувати її в своїх будинках.
ПП «Побудагрохімсервіс» український виробник високоякісної і натуральної побутової хімії для дому.
Контактні телефони:
+38 (0472) 30-41-87 (дирекція)
+38 (0472) 30-44-36 (факс)
+38 (067) 236-65-68 (факс моб)
+38 (0472) 30-44-36 (бухгалтерія)
+38 (067) 518-42-45 (відділ збуту)
+38 (097) 415-7000 (відділ постачання)
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, с.Червона Слобода, вул. Лозова, 12
Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Copyright © 2017 Kavati - All rights reserved.
Work.ua — наш партнер